Adana ilinde Psikiyatri alanında hizmet veren muayenehanemden randevu almak için birden çok seçeneğiniz vardır. Dilediğinizi tercih ederek randevu oluşturabilirsiniz.

1. Telefonla Aramak

Aşağıdaki butonu kullanarak doğrudan arayarak iletişme geçebilir, bilgi alabilir, randevu oluşturabilirsiniz.

2. Bulut Klinik Üzerinden Online Randevu Almak

Aşağıdaki butonu kullanarak BulutKlinik randevu sistemi üzerinden randevunuzu yüz yüze ya da online görüşme olarak oluşturabilirsiniz. Bu sistem üzerinden yapılacak online görüşmeler, BulutKlinik Telemedicine sistemi üzerinden, tamamen KVKK uyumlu ve güvenlikli bir şekilde sürdürülmektedir. Sistem üzerinden doğrudan ödeme yapılabilmektedir.. BulutKlinik mobil uygulamaları üzerinden de randevu oluşturup görüşme yapılabilmektedir. Online görüşmeler belirli konularda özen gösterildiğinde sorunsuz bir şekilde yüzyüze görüşmeler gibi ilerlemekte, etki açısından bir fark bulunmamaktadır. Görüşme kalitesini arttırmak için bazı önerileri aşağıda bulabilirsiniz.

  1. Lütfen yüzyüze görüşmeye gelir gibi görüşme vaktinde hazır bulunun.
  2. Görüşme yapılacak odanın mahremiyetinin sağlayarak konuşmaların bulunduğunuz yerdeki başka kişilerce duyulmasının engellenmesini sağlayın.
  3. Görüşme sırasında su dışında bir şey yemek ya da içmek dikkatinizi dağıtacağından lütfen görüşme sırasında bir şeyler yiyip içmeyin.
  4. Görüşmeyi cep telefonundan yapacaksanız telefonunuzu sabitlemeniz dikkatinizin dağılmasını önleyecektir.
  5. Görüşme yaparken kulaklık kullanmak teknik sorunları ve duyamama gibi sorunları azaltmakta, mahremiyeti sağlamaya yardımcı olmaktadır.
  6. BulutKlinik üzerinden randevu alma konusunda sorun yaşamanız durumunda Bulut Klinik Telemedicine Servisi Çağrı Merkezini arayabilirsiniz.


3. DoktorTakvimi Üzerinden Online Randevu Almak

Aşağıdaki butonu kullanarak DoktorTakvimi randevu sistemi üzerinden randevunuzu online olarak oluşturabilirsiniz.

0(551) 0334896 BulutKlinik DoktorTakvimi