Adres ve İletişim Bilgileri

İletişim Bilgileri QR Kod

Uzm. Dr. İsmail BUÇGÜN Muayenehanesi
Adres: Hurmalı Mahallesi Kurtuluş Caddesi No:39 Central Plaza Kat:2 Daire:23, 01060, Seyhan/ADANA

Telefon ve Whatsapp: 0(551) 033 48 96
E-Posta: bilgi@ismailbucgun.com

Randevu ve diğer konularda bilgi almak için arayabilir, Whatsapp iletisi gönderebilir ya da e-posta iletisi gönderebilirsiniz. Karekodu akıllı cihazınızdan okutarak iletişim bilgilerine ulaşıp bilgileri kaydedebilirsiniz.

Konum ve Ulaşım

Adana ilinde psikiyatri alanında hizmet veren muayenehanem Güney Adana'da merkezi bir konumda yer almaktadır ve şehir içi ulaşım ağlarına çok yakın konumda yer almaktadır.

Kuzey Adana'dan gelenler için Metro İstiklal Gazileri istasyonuna 4-5 dakika yürüme mesafesinde, Adana'nın hemen her yerinden gelenler için şehir içi dolmuş ve otobüs ağının yaygın olarak geçtiği Çetinkaya Kuruköprü şubesine 3 dakika yürüme mesafesinde, Seyhan Belediyesi'ne 1 dakika, İsmet İnönü parkına 7 dakika, Ziyapaşa Bulvarına 7 dakika yürüme mesafesinde, İstiklal Tıp Merkezi'nin hemen yanında yer almaktadır.

Özel aracı ile gelen hastalarımızın park sorunu bulunmamakta, plazanın 2000 m2 açık otoparkında günün her saatinde park yeri bulunabilmektedir.

Konum ve ulaşım konusundaki sorularınız için telefonla arayarak iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki haritada yol tarifine tıklayıp navigasyonu kullanarak muayenehaneye ulaşabilirsiniz.

Lütfen randevunuzdan bir süre önce gelerek randevu saatinde muayenehanede hazır bulununuz.